امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27279
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 49
ویشتاسپ نیک‌منش داماد علی معلم دامغانی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره آخرین وضعیت این شاعر ...

ویشتاسپ نیک‌منش داماد علی معلم دامغانی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره آخرین وضعیت این شاعر اظهار داشت: وضعیت وی بهتر از روزهای ابتدایی است، روز به روز بهتر می‌شود اما تا بهبودی کامل باید زمان سپری شود.

داماد معلم دامغانی ضمن اشاره به اینکه این شاعر در بخش عمومی بستری بوده و روند درمانی ادامه دارد، ابراز داشت: هر چند روز که می‌گذرد روند بهبودی سیر بهتری را طی می‌کند، اما وضعیت تکلم کمی نیازمند گفتار درمانی و وضعیت سمت چپ بدن نیاز به فیزیوتراپی دارد.

نیک‌منش هوشیاری این شاعر را کامل دانست و درباره زمان ترخیص از بیمارستان خاطر نشان کرد: هنوز زمان ترخیص از بیمارستان مشخص نیست، اما با تنظیم دوز داروها ترخیص انجام خواهد شد، شاید این هفته پزشکان تشخیص دهند که ایشان می‌تواند از بیمارستان راهی منزل شود.

به گزارش فارس، علی معلم دامغانی، شاعر و رئیس فرهنگستان هنر روز جمعه 21تیرماه 92 دچار عارضه مغزی شد و به بیمارستان شهدای تجریش منتقل و در این بیمارستان بستری و پس از دو روز به بیمارستان مهر تهران منتقل شد.
 
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها