امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2728
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 260
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آیت‌الله باریک‌بین در دیدار با یحیی آل‌اسحاق  با تاکید بر جایگاه مهم ایران در منطقه ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آیت‌الله باریک‌بین در دیدار با یحیی آل‌اسحاق  با تاکید بر جایگاه مهم ایران در منطقه و جهان اظهارداشت: خاورمیانه منطقه‌ای اصیل در جهان است و حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) از این منطقه شروع می‌شود؛ همواره در طول تاریخ قدرت‌های فاسد همواره خواستار حکمرانی در این منطقه بوده‌اند در صورتی که خاور میانه باید مرکز ثقل جامعه و جهان باشد.

امام‌جمعه قزوین با اشاره به شرایط انتخابات و حضور اصولگرایان و با تاکید بر وحدت تصریح‌کرد: هنوز برای وحدت دیر نشده و بعد از تائید صلاحیت‌ها می‌توان به یک نفر رسید؛ علما و بزرگان باید معیارها را مشخص و امتیازات نامزدها را بررسی کنند تا مشخص شود کدام نامزد صلاحیت و مقبولیت بیشتری دارد.

وی افزود: معیارهای هر فرد بیشتر بود او را انتخاب کنند و بقیه نامزدها نیز به او کمک کنند.

آیت‌الله باریک‌بین با تاکید بر اهمیت مقبولیت نامزد انتخاباتی تصریح کرد: باید تلاش کنیم زمینه مقبولیت را برای نامزد نهایی فراهم شود.

همچنین در این دیدار یحیی آل‌اسحاق با اشاره به وضعیت کشور گفت: امروز ایران اسلامی بالقوه‌های بسیار خوبی دارد و در حوزه‌های مختلف پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم اما با چالش‌های مختلفی مواجه هستیم.

وی افزود: جهان از قدرت ایران ترس دارد زیرا می‌داند ما داعیه حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) را داریم و ایران تاثیرگذاری بسیاری در منطقه و جهان دارد.

نامزد حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه غربی‌ها علیه ایران برنامه و نقشه دارند، تصریح کرد: خاورمیانه شیشه عمر دنیا است به همین دلیل می‌خواهند این منطقه را زیر سلطه خود داشته باشند.

وی افزود: تمام تحولات تاریخی جهان در منطقه خاورمیانه رخ داده و هر کس این منطقه را در دست داشته باشد حاکمیت جهان را دارد و امروز ایران در منطقه از نفوذ بسیار بالایی برخوردار است؛ انقلاب اسلامی ایران معادلات جهانی را به هم ریخت و امروز بیداری اسلامی استخوان بندی منطقه را عوض کرده و دیگر دیکتاتورهایی همچون مبارک و بن علی حضور ندارند، نگرانی آنها بر این است محوریت منطقه ایران نباشد .

آل اسحاق اضافه‌کرد: غربی‌ها می‌خواستند حکومت ایران را عوض کنند که نشد و امروز به جایی رسیده‌اند که می‌خواهند آسیب ایران برای خودشان را کم کنند؛ دشمن امروز از حوزه اقتصادی وارد شده و با فشار و تهدید به دنبال رسیدن اهداف خود هستند.

وی در ادامه با تاکید بر حرکت تعاملی با جهان در چهارچوب خطوط قرمز و رهنمودهای رهبری گفت: باید فضای تعامل را به جای تعارض در جهان حاکم کرد؛ متاسفانه برخی بی‌تدبیری‌هایی در اجرای سیاست‌ها وجود داشته که مشکلاتی را به وجود آورده است و باید به فضای تعاملی در چارچوب خطوط قرمز کشور و در جهت سیاست‌های مقام معظم رهبری حرکت کرد.

نامزد حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: یکی از مشکلات کشور استفاده نکردن از سرمایه‌های اجتماعی در کشور است؛ ما می‌دانیم که فتنه‌گران، سلطنت طلب‌ها، منافقین، انحرافی‌ها و... جایی در مسئولیت‌های اجرایی کشور ندارند اما باید از بقیه ظرفیت‌های در درون خیمه نظام استفاده شود.

آل اسحاق تهدید اول غربی‌ها علیه ایران را در دو حوزه اقتصادی و فرهنگی دانست و گفت: امروز مردم فرصت دارند با بازبینی شرایط و عملکرد گذشته برای آینده کشور با انتخاب صحیح رئیس جمهوری کارآمد کشور به سمت پیشرفت و عدالت حرکت کند.

وی ادامه داد: مقطع فعلی نقطه عطف جمهوری اسلامی است و اگر انتخاب صحیح و درستی صورت گیرد در تمام حوزه‌های به صورت جهشی رشد و پیشرفت خواهیم داشت.

آل اسحاق با اشاره به آرایش سیاسی کشور در انتخابات اضافه‌کرد: اصولگرایان، اصلاح طلبان، طرفداران دولت و مستقلین در انتخابات آینده حضور دارند؛ اصلاح طلب‌ها برای پیروزی در انتخابات خیز برداشته‌اند و در ظاهر متشتت هستند اما هدف مشترک آنها این است که اصولگرایان پیروز نشوند، سرمایه گذاری اصلی اصلاح طلبان برای انتخابات شوراها است.

وی در ادامه با تاکید بر وحدت اصولگرایان در انتخابات آینده گفت: بخشی از اصولگرایان معتقدند اصلاح‌طلبان و حامیان دولت پایگاهی ندارند و می‌تواند رقابت بین اصولگرایان شکل گیرد اما به نظر ما رقابت اصولگرایان خطر دارد.

نامزد حزب موتلفه اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: ما در ائتلاف 5 نفره و همچنین ائتلاف سه نفره قبول داریم که جامعتین فصل‌الخطاب است؛ در حال حاضر اقبال عمومی مردم به جریان اصولگرایی است و تشتت نباید به اصولگرایی ضربه وارد کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها