امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27308
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری جشنواره رسانه‌های مجازی خلیج فارس، سید نظام‌الدین موسوی گفت: تعرض به نام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری جشنواره رسانه‌های مجازی خلیج فارس، سید نظام‌الدین موسوی گفت: تعرض به نام خلیج فارس یک نوع جنگ روانی علیه ایران است که از سوی کشورهای غربی صورت گرفته است و به طور طبیعی دفاع رسانه‌های ایرانی و دوستداران ایران از نام تاریخی و با سابقه خلیج فارس قطعاً یک حرکت تاثیرگذار و جدی خواهد بود.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  درباره تاثیرات برگزاری این جشنواره‌ها در دفاع از نام خلیج همیشه فارس گفت: برگزاری این جشنواره از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران کار بسیار بزرگ و ارزنده‌ای است و رسانه‌های مختلف کشور این حرکت را قابل تقدیر و تشکر می‌دانند و تمامی رسانه‌های داخلی در این جشنواره ملی مشارکتی عظیم خواهند داشت.

وی درباره حضور رسانه خود در این جشنواره گفت: با توجه به اینکه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس طی سالیان گذشته در صیانت از نام خلیج فارس فعالیت‌های زیادی از جمله انتشار مطالب علمی، تاریخی، تحقیقی و انتشار کتب در این زمینه انجام داده، مطمئناً این خبرگزاری حضور فعال در این جشنواره خواهد داشت.

موسوی افزود: یکی از کارهایی که خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در روز بزرگداشت «خلیج فارس» انجام می دهد، لوگوی خبرگزاری در این روز است که بصورت نمادین در این روز به «خبرگزاری خلیج فارس» تغییر میابد.

وی در پایان با دعوت از تمامی رسانه‌ها برای حضور در این جشنواره ملی خاطرنشان کرد: اصل برگزاری این جشنواره یک حرکت تاثیرگذار و قابل تقدیر است و دوستان در ستاد برگزاری جشنواره کارهای بسیار خوبی انجام داده‌اند و رسانه‌ها با حضور پر رنگ خود در این جشنواره می‌توانند در گستره کار تاثیرگذار باشند.
  انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها