امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27309
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 110
ملیحه تقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در حال حاضر در استان تهران 824 مهد کودک مجوز فعالیت دارند، اظهار داشت: از این ...

ملیحه تقی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در حال حاضر در استان تهران 824 مهد کودک مجوز فعالیت دارند، اظهار داشت: از این تعداد مهدکودک برخی ستاره دار هستند به طوری که ستاره‌بندی مهدهای کودک در چند سال گذشته انجام شده و در سال جاری برنامه‌ای برای این موضوع نداریم.

وی تصریح کرد: در شهر تهران نیز 459 مهد کودک داریم ضمن اینکه سازمان بهزیستی تلاش می‌کند تا بر مهدهای کودک نظارت دقیق و مستمری را داشته باشد.

تقی‌پور خاطر نشان کرد: در چند روز گذشته جلسه‌ای فی مابین کارشناسان سازمان بهزیستی کشور و نمایندگان مهدهای کودک و همچنین نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت استان تهران برگزار شد که در این جلسه سازمان بهزیستی پیشنهاد داد که شهریه مهدهای کودک برای سال آینده 25 درصد افزایش پیدا کند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران ادامه داد: در این جلسه نمایندگان مهدهای کودک تأکید کردند تا شهریه مهدهای کودک 30 درصد افزایش پیدا کند که البته دو رقم پیشنهاد شده از سوی بهزیستی و مهدهای کودک به بهزیستی کشور ارسال شده است.

وی ادامه داد: برای تعیین شهریه مهدهای کودک در سال جاری آیتم‌های مختلفی از جمله اجاره مهدهای کودک، افزایش حقوق مربیان، افزایش اقلام مصرفی مهدها و همچنین قدرت پرداخت شهریه از سوی خانواده‌ها در نظر گرفته شده است که امیدواریم رقمی که بهزیستی کشور تصویب می‌کند بتواند نظر مهدها و خانواده‌ها را به خود جلب کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار