امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27321
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «دویچه‌وله»، «آنتونیو خوزه سگورا» رهبر سوسیالیست‌های پرتغال اعلام کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «دویچه‌وله»، «آنتونیو خوزه سگورا» رهبر سوسیالیست‌های پرتغال اعلام کرد که گفت‌وگو‌ها برای پایان دادن به 2 هفته  بحران سیاسی در این کشور با شکست مواجه شد و در نهایت «آنیبال کاواکو سیلوا» رئیس‌جمهور درباره اینکه چگونه وضعیت کنونی را سامان دهد، تصمیم‌گیری خواهد کرد.

سگورو گفت که ائتلاف راست‌گرای میانه بسیاری از درخواست‌های حزب وی را رد کرد و اجرایی کردن آنها را به این صورت که با همراهی همدیگر اصلاحات صورت گیرد را غیرممکن دانست.

سوسیالیست‌ها این پیشنهادها را برای جلوگیری از نیاز کشور برای دریافت بسته جدید مالی مطرح کرده بود. سگورا به خبرنگاران گفت: «در طول هفته گذشته ما تلاش کردیم تا دولت به سیاست‌های ریاضتی خود پایان دهد. اما اکنون همه چیز به تصمیم رئیس‌جمهور بستگی دارد.»

سوسیالیست‌ها که از مخالفان دولت کنونی پرتغال هستند، پس از استعفاء دو وزیر کابینه خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام و در ماه سپتامبر شده‌اند.

وضعیت اقتصادی پرتغال نیز به شدت نابسامان است به طوری که به این کشور 78 میلیارد کمک مالی شده است.مبارزه با معضل بیکاری و کاهش میزان کسری بودجه دولت از جمله چالشهای بزرگ در مهار مشکلات اقتصادی به شمار می‌رود.
انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار