امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27323
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۴
تعداد بازدید: 168
به گزارش خبرنگار گروه فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در اقدامی برای اولین ...

به گزارش خبرنگار گروه فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در اقدامی برای اولین بار از بازدیدکنندگان خود می‌خواهد تا از بین 60 چهره معروف قرآنی کشورمان، محبوب‌ترین چهره خود را انتخاب کنند.

بنا بر این گزارش، اغلب چهره‌های مذکور را قاریان و حافظان بین‌المللی کشورمان تشکیل می‌دهند و عده‌ای از مفسران و مؤلفان کتب قرآنی نیز در بین آنها دیده می‌شوند.

در این نظرسنجی تاکنون حجت‌الاسلام «محسن قرائتی» که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون مردم کشورمان شب‌های جمعه شنونده و بیننده درس‌هایی از قرآن وی در سیمای جمهوری اسلامی بوده‌اند، گوی سبقت را از همه ربوده و در صدر محبوب‌ترین چهره‌های قرآنی قرار دارد.

پس از وی «کریم منصوری» قاری و حافظ بین‌المللی و «شهریار پرهیزگار» حافظ بین‌المللی کشورمان در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

همچنین آقایان «علی امینی»، نونهال حافظ کل قرآن کریم، «حامد شاکرنژاد»، قاری بین‌المللی کشورمان، «سیدمحمدحسین طباطبایی» حافظ کل قرآن کریم، «جواد فروغی» مبلغ قرآن کریم و قاری نوجوان دهه 70 کشور، «عباس سلیمی» قاری بین‌المللی، «احمد دباغ» حافظ کل قرآن کریم و «سعید طوسی» قاری بین‌المللی قرآن کریم در حال رقابت با هم هستند و رتبه‌های آنها هر لحظه در حال جابه‌جایی با یکدیگر است.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها