امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27331
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۴
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اولین دوره لیگ برتر قرآنی دانشگاهیان کشور با حضور تیم‌های منتخب ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اولین دوره لیگ برتر قرآنی دانشگاهیان کشور با حضور تیم‌های منتخب دانشگاه‌های کشور در بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن آغاز شد.

این مسابقات که توسط مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزار می‌شود به صورت تیمی برگزار و در پایان از سه تیم برتر آن تجلیل خواهد شد.

نحوه برگزاری لیگ برتر قرآنی به این صورت است که هر تیم متشکل از سه نفر قاری، حافظ و یک نفر آشنا به مفاهیم، ترجمه و تفسیر است و تیم‌ها در گروه‌های سه تیمی با هم به رقابت می‌پردازند، همچنین تیم‌های برتر به مرحله نیمه‌نهایی و پس از آن فینال مسابقات برگزار می‌شود.

به گزارش فارس در این مسابقات 10 سؤال امام‌شناسی، 10 سؤال تفسیر، 10 سؤال مناجات و حدیث با محوریت دعای «ابوحمزه ثمالی» به همراه سؤالات حفظ و تلاوت از تیم‌ها پرسیده می‌شود که امتیازات هر تیم در مجموع همه سؤال‌ها جمع‌بندی و اعلام خواهد شد.

این مسابقات در بخش برادران تا 4 و در بخش خواهران تا 10 مرداد‌ماه ادامه دارد.

در پایان این مسابقات به تیم نخست مبلغ یک میلیون تومان وجه نقد به همراه مجموعه کتاب‌های مرحوم صفایی حائری اهدا خواهد شد، همچنین تیم‌های دوم و سوم به ترتیب 600 و 300 هزار تومان به همراه مجموعه کتاب‌های مرحوم صفایی حائری دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها