امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27333
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۴
تعداد بازدید: 174
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دور جدید طرح ملی ملی تلاوت از امروز 29 تیر‌ماه 1392 با نام‌نویسی از ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دور جدید طرح ملی ملی تلاوت از امروز 29 تیر‌ماه 1392 با نام‌نویسی از داوطلبان و برگزاری آیین افتتاحیه آغاز به کار کرد.

بنا بر این گزارش، علاقه‌مندان با مراجعه به مؤسسات منتخب استان‌ها پس از نام‌نویسی لوح فشرده تلاوت‌های تقلیدی را دریافت و با شرکت در آزمون استعداد‌یابی در طرح شرکت کنند.

«حسین مقدم‌کیا» دبیر طرح ملی تلاوت در گفت‌وگو با فارس از برگزاری آیین افتتاحیه با حضور «محمود شحات‌انور» خبر داد و گفت: آیین افتتاحیه طرح ملی تلاوت صبح امروز با حضور «محمود شحات‌انور» قاری سر‌شناس مصری برگزار و نام‌نویسی علاقه‌مندان در مؤسسات منتخب استان‌های مجری طرح آغاز شد.

وی از افزوده شدن یک کارگاه آموزشی به طرح خبر داد و گفت: یکی از مشکلات سال گذشته عدم آشنایی افراد با تلاوت تقلیدی بود که این امر سبب می‌شد افراد در آزمون موفق نشوند، از این رو پس از نام‌نویسی و تحویل لوح فشرده تلاوت تقلیدی، یک کارگاه آموزشی به منظور آشنایی افراد با تلاوت تقلیدی برگزار می‌شود.

مقدم‌کیا از افزوده شدن حداقل پنج استان به استان‌های مجری طرح خبر داد و گفت: طرح ملی تلاوت، سال گذشته در 10 استان آغاز شد و تلاش می‌کنیم از سال آینده این طرح را در 15 استان ادامه دهیم، البته تاکنون هفت استان برای شرکت در طرح اعلام آمادگی کرده‌اند که از بین این استان‌ها حداقل پنج استان انتخاب می‌شود.

دبیر طرح ملی تلاوت از آغاز ترم جدید در مهر‌ماه خبر داد و گفت: نام‌نویسی طرح تا اواخر مرداد‌ماه 1392 ادامه دارد و پس از آن آزمون استعداد‌یابی برگزار خواهد شد، همچنین نتایج آزمون تا اواخر شهریور‌ماه اعلام و ترم جدید از مهر‌ماه آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس طرح ملی تلاوت سال گذشته با حضور 510  نفر از علاقه‌مندان در 10 استان آغاز و ترم اول آن با برگزاری آزمون به پایان رسید.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها