امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27346
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 137
جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به خبر احتمال حضور جک استراو وزیر خارجه اسبق انگلیس در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب گفت: مجلس اجازه نخواهد داد که جک استراو در مراسم تحلیف حسن روحانی شرکت کند چراکه برگزاری این مراسم برعهده مجلس شورای اسلامی است.

وی افزود: آنچه که مشخص است این است که سابقه دولت انگلیس در روابط خود با ایران سابقه‌ای بسیار تاریک است و همانطور که امام قطع رابطه یکجانبه از سوی آمریکا را به فال نیک گرفتند ملت ما در بحث قطع رابطه با انگلیس این قطع رابطه یکجانبه از سوی آنها را اقدامی مفید و مثبت ارزیابی می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: اولین آثار قطع رابطه با انگلیس این بود که انتخابات ریاست جمهوری در سال 92 در کمال آرامش و امنیت برگزار شد چرا که دولت خبیث انگلیس در فتنه 88 فعال  بود و قانون کاهش روابط با انگلیس تا سطح کاردار در مجلس با توجه به سوابق و اقدامات دولت انگلیس در قبال کشور ما به تصویب رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها