امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27353
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در نشست مشترک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در نشست مشترک بسیج استان چهارمحال بختیاری و جهاد کشاورزی این استان که صبح امروز در شهرکرد برگزار شد، گفت: حماسه سیاسی بزرگی در انتخابات خردادماه خلق شد و همه ملت به این حماسه با شکوه و آثار ماندگار آن مفتخرند.

نقدی تصریح کرد: البته تمام حماسه سیاسی این نبوده و باید با تحقق خواسته‌ها و آرمان‌های ملت تا رسوایی کامل مستکبرین ادامه یابد.

وی با اشاره به حضور 73 درصدی ملت در انتخابات بیان کرد: انتخابات اخیر پرده برداری از چهره استکبار و فتنه‌گران بود. آنان که مردم سالاری در ایران را زیر سوال می‌بردند حال آنکه بر خلاف ادعای دموکراسی شان انتخاب‌های خودشان با مشارکت زیر 50 درصدی بر گزار می شود.

نقدی با اشاره به انتظار همگان برای خلق حماسه اقتصادی اظهار داشت: برخی تصور می کنند مردم حماسه سیاسی را خلق کرده و اینک نوبت مسئولین است تا حماسه اقتصادی را بیافرینند اما این تصور غلطی است.

وی نقش مردم را در حماسه اقتصادی برجسته دانست و عنوان کرد: دولت بایستی با بازکردن مسیر، مردم را برای مشارکت در حماسه اقتصادی به صحنه آورد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج مشکل بیکاری، گرانی را دو مشکل اصلی اقتصاد در کشور بیان کرده و خاطرنشان کرد: با توجه به آنکه این دو مشکل، توامان وجود دارد لذا راه حل ها بسیار محدود است که مهمترین آنها استفاده از ظرفیت ها و منابع موجود در کشور است که با کمترین نقدینگی بیشترین تولید را خواهیم داشت.

وی اقدامات بسیج را در تحقق اقتصاد مقاومتی یاد آور شد و افزود: احداث استخرهای پرورش ماهی، ورمی کمپوست، پرورش قارچ و مرغ محلی از جمله اقداماتی است که بسیج در سراسر کشور اجرایی کرده و برای راه اندازی آن وام نیز پرداخت می‌کند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین سنتی بودن کشاورزی را از جمله مشکلات پیش رو دانست و ادامه داد: کشاورزان ما کشاورزی خود را از پدران خویش فرا گرفته اند که ضروری است کشاورزی علمی را به آنها آموزش داد.

وی فعالیتهای تخصصی پایگاه های بسیج روستایی را در این زمینه یادآور شد و گفت: 9 هزار پایگاه بسیج در روستاهای سراسر کشور وجود دارد که کارگروه علمی کشاورزی با حضور بسیجیان تحصیل کرده در کلیه پایگاه‌های فوق ایجاد می شود.

نقدی در پایان با اشاره به سالگرد رحلت حضرت خدیجه (س) و رحلت ایشان و حضرت ابی طالب (ع) در شرایط سخت شعب ابی طالب و محاصره اقتصادی، تاکید کرد: پیامبر اعظم (ص) در زیر شدیدترین فشارهای غیر قابل تحمل اقتصادی که هیچگاه برای ما اتفاق نخواهد افتاد مقاومت را از دست نداده و تسلیم دشمن نشدند که این مقاومت درس بزرگی از آن اسوه حسنه است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار