امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27360
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شوش، ششمین مجمع عمومی انجمن دوستداران میراث فرهنگی شوش صبح امروز و با حضور اعضای انجمن، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شوش، ششمین مجمع عمومی انجمن دوستداران میراث فرهنگی شوش صبح امروز و با حضور اعضای انجمن، نمایندگان اداره میراث فرهنگی، جمعی از مسئولان و نمایندگان ادارات شهرستان و دانشگاه در تالار اجتماعات نیایش برگزار شد.

در این گردهمایی پس از انتخاب هئیت رئیسه موقت مجمع و ارائه گزارش از سوی اعضای هیئت مدیره فعلی، نامزدهای ششمین دوره هئیت مدیره و بازرسی انجمن به معرفی خود و برنامه‌های پیشنهادی پرداختند.

پس از اخذ رای و شمارش آراء، علی بویری، حسن خسرجی، علی درویشی، مهدی حیدری، سعید دیناروند و هاجر میر به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و مهدی امیدفر و محمود مرادی به عنوان اعضای علی البدل و فاطمه یوسفی به عنوان بازرس انجمن دوستداران میراث فرهنگی شوش به مدت دو سال انتخاب شدند.

این انجمن با هدف پاسداشت و اعتلای ارزش آثار فرهنگی، تاریخی و کمک به شناساندن و گسترش نگرش به این آثار و پژوهش و مطالعه در زمینه‌های گوناگون میراث فرهنگی ایران زمین به ویژه کهن شهر شوش کوشش خود را از سال 1379آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شوش، انجمن غیر دولتی دوستداران میراث فرهنگی شوش یک سمن غیرانتفاعی، غیر تجاری و غیرسیاسی است.
انتهای پیام/72008/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها