امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27373
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 126
حسن پلارک در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: خوشبختانه قسمت اصلی حرم مورد اصابت قرار نگرفته و به آن آسیبی وارد نشده است، این اتفاق در مصلایی رخ ...

حسن پلارک در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: خوشبختانه قسمت اصلی حرم مورد اصابت قرار نگرفته و به آن آسیبی وارد نشده است، این اتفاق در مصلایی رخ داده است که مخصوص نمازگزاران است و در فاصله 100 تا 150 متری حرم قرار دارد.

وی ادامه داد: ما از گذشته عملیات بازسازی را در حرم حضرت زینب(س) شروع کرده بودیم و نزدیک به 6 ماه قبل نیز بر اثر انفجار یک خودرو در نزدیکی حرم حضرت زینب(س) به سقف و قسمت‌هایی از حرم آسیب‌هایی وارد شد که همه آنها بازسازی شده بود و مصلی آماده بهره‌برداری بود که این اتفاق دوباره در همان محل رخ داد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات بیان داشت: هم اکنون ستاد بازسازی عتبات عالیات در حراست، پیرامون حرم و مدیریت آن همکاری دارد و به محض اینکه اتفاقی رخ دهد اجازه نمی‌دهیم که آسیب‌ها باقی بماند و سریع مراحل بازسازی آن را آغاز می‌کنیم.

پلارک افزود: تلاش می‌کنیم که با توجه به میزان خسارات وارد شده در کمتر از 2 هفته بازسازی‌ها انجام شود و مصلی قابل استفاده برای نمازگزاران شود.

وی تصریح کرد: ستاد بازسازی طرح جامعی را برای توسعه حرم حضرت زینب(س) دارد که هنوز به دلیل درگیری‌هایی که در منطقه وجود دارد آغاز نشده است اما بازسازی‌ها همه روزه انجام می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها