امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27391
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن ملی سینماداران آمریکا اعلام کرد که میانگین قیمت بلیت در فصل دوم از سال 2013  به 8 دلار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن ملی سینماداران آمریکا اعلام کرد که میانگین قیمت بلیت در فصل دوم از سال 2013  به 8 دلار و 38 سنت در ازای هر عدد بلیت رسیده است.

براساس این گزارش این میانگین قیمت با رشد 3 و 2 دهم درصد نسبت به همین موقع از سال طی سال گذشته به بیشترین حد خود در تاریخ سینمای آمریکا رسیده است.

این درحالی است که علاقه به تماشای فیلم سه بعدی نسبت به سال گذشته در آمریکای شمالی به شدت کاهش یافته و علاقمندان به سینما سالن‌های نمایش «آی‌مکس» و دیگر سالن‌های باکیفیت‌تر را علی‌رغم بلیت های گرانشان به دیگر سالن‌های سینما ترجیح داده‌اند.

در ادامه این گزارش آمده است: فیلم‌های «مرد آهنی 3» و «مردی از فولاد» از جمله هفت فیلمی است که طی فصل دوم سال در گیشه داخلی بیش از 100 میلیون دلار فروخته‌اند.

این در حالی است که در زمانی مشابه در سال گذشته این تعداد فیلم‌هایی با بیش از 100 میلیون فروش در گیشه داخلی تنها 3 فیلم بوده است.

سال گذشته میانگین قیمت بلیت سینماها در فصل اول سال 7 دلار و 94 سنت و میانگین قیمت بلیت در فصل دوم 8 دلار و 16 سنت اعلام شده است.

بخشی قابل توجهی از این فروش به سالن‌های سه بعدی و سالن‌هایی با فورمت‌ بزرگ و باکیفیت اختصاص داشته است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها