امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27396
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 248
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آلیسن پیل، راین ویلسن، لی دانل، جک مک برایر، گورگه گارسیا و نسیم پدارد هم در این فیلم بازی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آلیسن پیل، راین ویلسن، لی دانل، جک مک برایر، گورگه گارسیا و نسیم پدارد هم در این فیلم بازی خواهند کرد.

فیلم‌نامه «حشرات خطرناک کوچک» را وانیل جیمز نوشته که در کارنامه‌اش فیلم‌نامه‌های فیلم‌های ترسناک «اره» و «دسیسه» را دارد. او این فیلم‌نامه را با همکاری یان برنان نوشته است.

خط اصلی قصه «حشرات خطرناک کوچک» در ارتباط با یک دبیرستان متروکه و منزوی است که تحت تاثیر یک ویروس مرگبار و مرموز قرار می‌گیرد و دانش‌آموزان مدرسه را بیمار می‌کند.

با گذشت مدت زمان کوتاهی، دانش‌آموزان مدرسه تبدیل به یک سری موجودات خشمگین و وحشی می‌شوند که همه کس و همه چیز را از بین می‌برند.

الیجا وود در قصه فیلم در نقش یکی از معلم‌های مدرسه بازی می‌کند که هدایت گروهی از معلمان را به عهده می‌گیرد. آنها باید ضمن تلاش برای نجات جان خود، با این ویروس مرگبار و مرموز مقابله کنند.

کلید فیلم‌برداری «حشرات خطرناک کوچک» تا دو هفته دیگر زده می‌شود. قرار است کل صحنه‌های فیلم در شهر لس‌آنجلس و حومه آن فیلم‌برداری شود. هزینه تولید این کمدی ترسناک حدود 30 میلیون دلار برآورد شده است.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، کار کارگردانی این فیلم را تیم دو نفره ردی مورنیون و جاناتان میلوت به عهده دارند. این دو قبل از این شرکت مستقل فیلم سازی گلاسیر فیلمز تهیه‌کننده «حشرات خطرناک کوچک» است و الیجا وود به عنوان یکی از سرمایه‌گذاران فیلم هم با آن همکاری دارد.

الیجا وود کار بازیگری را از دوران کودکی شروع کرد و در حال حاضر به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده با محصولات سینمایی همکاری می‌کند.

او در سه گانه «ارباب حلقه‌ها» ساخته پیترجکسن در نقش کاراکتر اصلی قصه یعنی فرود و بازی کرد. این مجموعه فیلم در فاصله‌ سال‌های 2001 تا 2003 ساخته شد.

این بازیگر در فیلم‌هایی مثل «سین سیتی»، «بچه جاسوس‌ها» و «بایی» هم حضور داشته و در مجموعه فیلم انیمیشن کامپیوتری پرفروش «خوش قدم» به جای کاراکتر اصلی قصه صحبت کرده است.

وود هم اکنون قسمت‌ دوم مجموعه فیلم سه قسمتی «هابیت» را آماده نمایش عمومی دارد. او در این فیلم که پیش درآمدی بر قصه «ارباب حلقه‌ها»ست، دوباره در نقش کاراکتر فرودو بازی کرده است. این فیلم اواخر سال جاری میلادی به روی پرده سینماها می‌رود.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها