امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27403
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 67
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین عاطفی عضو هیات بازبین دومین جشنواره تئاتر شهر در گفت‌وگو با روابط عمومی این جشنواره در ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین عاطفی عضو هیات بازبین دومین جشنواره تئاتر شهر در گفت‌وگو با روابط عمومی این جشنواره در خصوص کیفیت اثاری که مورد بازبینی قرارگرفتند، اظهارداشت: من دوره پیش نیز بازبین جشنواره تئاتر شهر بودم اما آثاری که در این دوره شرکت کردند فوق‌العاده بودند، به طوری که از چند اثر واقعا لذت بردم.

وی افزود: آثاری در این دوره حضور دارند که هم از لحاظ متن و هم اجرا منحصر به فرد هستند به طوری که ما را به آینده تئاتر امیدوار می کنند، زیرا در این چند ماهی که بنده در شورای هنری مجموعه تئاتر شهر هستم هنوز چنین آثار بکر و درخشانی را ندیده‌ام.

بازبین دومین جشنواره تئاتر شهر تصریح کرد: به نظرم اگر این روند ادامه پیدا کند، جوانان شرکت کننده در این جشنواره نمایش‌هایی بی همتا را خلق خواهند کرد اما وظیفه ای که ما خواهیم داشت این است که نباید استعدادهایی که در این جشنواره‌ها خوش می درخشند را رها کنیم و اگر برای این استعدادها در آینده اتفاق مطلوبی نیافتد ما مقصر هستیم.

عاطفی در پایان با بیان اینکه برخی آثار جشنواره تئاتر شهر دارای هویت هستند، خاطرنشان کرد: معمولا جوانان سراغ آثاری می‌روند که کپی یک کار موفق است اما امسال نمایش‌هایی را در مرحله بازبینی جشنواره تئاتر شهر مشاهده کردیم که جدید، نو و دارای هویت بودند.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها