امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27407
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 83
علی شجاعی‌صائین مدیر عامل خانه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: در این روزهای ...

علی شجاعی‌صائین مدیر عامل خانه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: در این روزهای پایانی حیات دولت دهم برگزاری جوایز ادبی را شاهد نخواهیم بود و برگزیدگان کتاب فصل نیز ماه مهر معرفی می‌شوند.

مدیر عامل خانه کتاب ابراز داشت: برگزیدگان کتاب فصل ویژه فصل بهار باید در اواخر تابستان معرفی شوند، اما به دلیل تعطیلات پایانی فصل تابستان مراسم نیمه اول ماه مهر برپا می‌شود.

شجاعی‌صائین در ادامه پیرامون حضور خانه کتاب در شصت و پنجمین نمایشگاه فرانکفورت تصریح کرد: قرار است خانه کتاب حضوری مستقل داشته باشد، اما در غرفه اصلی جمهوری اسلامی ایران هم حضور خواهیم داشت؛ استثنائاً امسال در سالن 4 خانه کتاب غرفه خواهیم داشت.

این مقام مسئول با تاکید بر فعالیت‌های موسسه خانه کتاب در این نمایشگاه افزود: حضور موسسه خانه کتاب بیشتر برای کارهای بانک اطلاعاتی و مبادله اطلاعات با بانک‌های مشابه در این غرفه خواهد بود.

مدیر عامل خانه کتاب هدف اصلی حضور مستقل خانه کتاب را تکمیل و مبادله اطلاعات از طریق این بانک اطلاعاتی برشمرد و پیرامون آثار موسسه خانه کتاب توضیح داد: اگر کتاب هم به همراه ببریم از آثار منتشر شده خانه کتاب خواهد بود، اما هدفگذاری بر روی بانک اطلاعاتی است.

به گفته وی، سایت www.ketab.ir در حال حاضر فعال است که در آن اطلاعات بیش از 750 هزار عنوان کتاب وجود دارد و طبیعتا امکان مبادله اطلاعات با بانک‌های مشابه وجود دارد، در نمایشگاه کتاب فرانکفورت سعی می‌کنیم اطلاعات موجود در بانک اطلاعاتی را معرفی و به تبادل اطلاعات بپردازیم.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها