امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27449
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، جنایت‌های گروه‌های مسلح در سوریه بر هیچ‌کس پوشیده و پنهان نیست و بخش قابل ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، جنایت‌های گروه‌های مسلح در سوریه بر هیچ‌کس پوشیده و پنهان نیست و بخش قابل توجهی از این جنایات علیه شهروندان سوری در مناطق مختلف این کشور روی می‌دهد، به گونه‌ای که موارد بی‌شماری قتل و کشتار و ربودن افراد در حق شهروندان سوری به ثبت رسیده و این جدای از غارت و چپاول و تخریب و نابودی اموال و املاک عمومی است که این گروه‌ها هرجا پای می‌گذارند، آن را از خود برجای می‌نهند.

اما این پایان کار گروه «جبهه النصره» نبود، بلکه آنها در مناطقی که به تصرف و کنترل خویش درمی‌آوردند، اقدام به تاسیس هیئت‌هایی کردند که بر آنها نام «هیئت‌های شرعی» را گذاشته‌اند و این هیئت‌ها به خود اجازه می‌دهند، با دخل و تصرف در امور دینی و مذهبی شهروندان هرآنچه را که بخواهند حلال و مباح و هرآنچه را نخواهند تحریم و غیرمباح کنند و در این راه هر شهروند سوری که از دستورات و فرمان‌های صادره توسط این هیئت‌ها تخطی کند، به شدیدترین وجه مجازات خواهد شد.

آنچه در این فیلم نشان داده می‌شود، شماری از عناصر گروه تروریستی موسوم به «کتیبة صدام حسین» وابسته به «ارتش آزاد سوریه» در منطقه «طریق الباب» از توابع استان حلب اقدام به شکنجه وحشیانه یک شهروند سوری به اتهام تظاهرات علیه «هیئت شرعی» وابسته به «جبهه النصره» می‌کنند.

این درحالی است که از جمله آخرین جنایات هیئت شرعی جبهه النصره بریدن سر «محمد قطاع»، کودک سوری طی ماه گذشته به اتهام کفر است.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار