امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27460
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 194
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قرار است «خشم و هیاهو» تبدیل به یک کار مستقل سینمایی شود. جیمز فرانکو بازیگر 43 ساله سینما، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قرار است «خشم و هیاهو» تبدیل به یک کار مستقل سینمایی شود. جیمز فرانکو بازیگر 43 ساله سینما، امر تولید این فیلم را به عهده دارد.

کلید فیلم‌برداری این فیلم اواخر سال جاری میلادی زده می‌شود.«خشم و هیاهو» با هزینه تولید 30 تا 40 میلیون دلاری جلوی دوربین خواهد رفت.

قصه کتاب تحسین شده و پر خواننده ویلیام فالکنر در منطقه جفرسون می‌سی‌سی پی اتفاق می‌افتد و داستان حماسی خانواده کامسپوس را تعریف می‌کند.

اعضای این خانواده گروهی از آریستو کرات‌های بخش جنوبی کشور آمریکا بودند که در اوایل قرن بیستم درگیر یک بحران مالی شدید شدند و دوران سختی را از سر گذراندند.

هنوز معلوم نیست جیمز فرانکو در نسخه سینمایی «خشم و هیاهو» در نقش کدام کاراکتر بازی خواهد کرد. ولی گفته می‌شود او آقای کامسپوس جوان قصه خواهد بود. جان هام هم قرار است نقش بزرگ خانواده یعنی آقای کامسپوس را بازی کند.

به نوشته نشریه لس‌آنجلس تایمز، دنی مک براید دوست و همکار همیشگی جیمز فرانکو هم در این فیلم سینمایی بازی خواهد داشت.

با آن که فرانکو گفته تا قبل از پایان سال 2013 تولید «خشم و هیاهو» را آغاز خواهد کرد، هنوز فیلم‌نامه نویس و کارگردانی برای آن انتخاب نشده است.

در حالی که تهیه‌کنندگان این درام پر تنش اجتماعی در جست و جوی یک فیلم‌نامه نویس برای کار نگارش فیلم‌نامه اقتباسی فیلم هستند، احتمال آن وجو دارد که خود جیمز فرانکو وظیفه کارگردانی آن را به عهده بگیرد.

این بازیگر فیلم های پرفروش «از :بزرگ و پر قدرت» و «این پایان دنیا است، به عنوان کارگردان در کارنامه سینمایی خود فیلم‌های «برج شکسته»،« سال» و «وقتی من می‌میرم» را دارد.

قصه کتاب «خشم و هیاهو» ویلیام فالکنر قبل از این در سال 1959 تبدیل به یک فیلم سینمایی شده است. این فیلم را (که حالا لقب یک کار کلاسیک را گرفته است) مارتین ریت کارگردانی کرد.

یول براینر بازیگر اسکار گرفته سینما در این نسخه سینمایی در نقش اصلی قصه ظاهر شد. بازیگرانی مثل جان وودوارد، استورات ویتمن و جک والدن در این   فیلم بازی داشتند.

منتقدان ادبی از«خشم  و هیاهو»ی ویلیام فالکنر به عنوان مطرح‌ترین و بهترین کتاب این نویسنده اسم می‌برند.
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار