امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27463
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۵
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «میلاد عاشقی»، نوجوان 14 ساله و حافظ کل قرآن به عنوان نماینده ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «میلاد عاشقی»، نوجوان 14 ساله و حافظ کل قرآن به عنوان نماینده کشورمان جمعه 21 تیرماه برای شرکت در  هفدهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن «جایزه دبی» اعزام شد.

مادر میلاد عاشقی این نوجوان حافظ قرآن و نماینده جمهوری اسلامی ایران در  هفدهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن «جایزه دبی» در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: میلاد از سن هشت سالگی شروع به حفظ قرآن کریم کرد و در سن 10 سالگی توانست کل قرآن را حفظ کند.

وی با اشاره به موفقیت تحصیلی پسرش، ادامه داد: میلاد امسال به مقطع سوم راهنمایی می‌رود و حفظ قرآن کریم کمک بسیاری بر موفقیت وی در درس‌هایش شده است.

مادر این نوجوان حافظ قرآن کریم با بیان اینکه میلاد تاکنون پنج مقام کشوری کسب کرده است، اظهار داشت: در ماه‌های اخیر میلاد تلاش بسیاری برای موفقیت در این مسابقات کرد، به طوری که حتی من و میلاد در روز یک بار قرآن را ختم می‌کردیم.

وی با گلایه از مسئولان گفت: من به مسئولان قول دادم که اگر من همراه میلاد بروم، او مقام نخست را کسب کند، اما مسئولان به من اجازه همراهی با پسرم را ندادند؛ با این حال امیدوارم میلاد با کسب رتبه نخست، سربلند به ایران بازگردد.

انتهای پیام/م.خ  
برچسب ها:
آخرین اخبار