امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27498
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 67
«احمد دراج» از رهبران جبهه نجات و حزب الدستور مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره افزود: اخوان المسلمین ...

«احمد دراج» از رهبران جبهه نجات و حزب الدستور مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره افزود: اخوان المسلمین ذره‌ای حس ملی‌گرایی و وطن دوستی ندارند بویژه بعد از دعوت برخی محافل خارجی برای دخالت در امور داخلی مصر این امر بیشتر نمود پیدا کرده است.

وی افزود: کسی که بیگانه را فرا خواند و در مقابل نیروهای نظامی بایستد، نه مصری است و نه ملی گرا. ملت ما قادر است از مصر و نیروهای مسلحش محافظت کند.

وی با ابراز خرسندی از دوره ریاست جمهوری محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر، تاکید کرد که اگر آن دوره نبود ماهیت اخوان‌المسلمین برای همگان کشف نمی‌شد. از نظر سیاسی فریب آنها را خورده بودیم و براساس منافع کشور در کنار آنها ایستادیم ولی در یک سالی که مرسی زمام امور را به دست گرفت، روی دیگر اخوانی‌ها آشکار شد و معلوم شد که آنها تنها به دنبال منافع حزبی هستند و بویی از حس وطن دوستی و ملی گرایی نبرده‌اند.

دراج با تاکید بر ضرورت دور کردن همه افرادی که سلاح حمل کرده و به ایجاد و رعب و وحشت نزد شهروندان می‌پردازند، از عرصه سیاسی قاهره، گفت: در خصوص فعالیت سیاسی افراد، مانعی بر سر فعالیت سیاسی کسی که به صورت مسالمت‌آمیز تظاهرات می‌کند وجود ندارد و در نتیجه این افراد جزئی از جامعه مصر به شمار می‌روند.
انتهای پیام/خ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها