امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2750
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 282
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید محمد علی علوی گرگانی امروز در دیدار با ولی‌الله احمد‌زاده استاندار سابق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید محمد علی علوی گرگانی امروز در دیدار با ولی‌الله احمد‌زاده استاندار سابق فارس و کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه بهترین روشن حل مشکلات در نظام اسلامی تمسک به روش‌های دینی است اظهار کرد: در این چارچوب باید شاهد راهکارهای عملی باشیم.

وی افزود: بر اساس روایتی از حضرت محمد(ص) اسلام بالاترین و بهترین برنامه‌ها را برای اداره جامعه و امور اجرایی دارد بنابراین باید به آموزه‌های اسلامی در نظام مدیریتی کشور توجه شود.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان اینکه عمل نکردن کامل و صحیح به دستورات اسلامی مشکل اصلی نظام اجرایی کشور در شرایط کنونی است گفت: همین امر سبب شده است شاهد آسیب‌هایی در مقولات مختلف از جمله مسائل فرهنگی مانند عفاف و حجاب باشیم که به یک معضل اجتماعی تبدیل شده است.

وی ادامه داد: باید افرادی در سمت‌های اجرایی باشند که از صلاحت لازم برای اداره کشور و زیر مجموعه خود برخوردار باشند.

آیت‌الله علوی گرگانی با تاکید بر حرکت تعلیم و تعلم کشور به سمت اسلامی شدن خاطرنشان کرد: رمز موفقیت دولت بعدی استفاده حداکثری از نظرات رهبری و مراجع تقلید است.

استاد خارج فقه حوزه علمیه قم بیان داشت: تأسی به نظرات ولی فقیه و مراجع در دولت بعدی باید علنی و آشکار باشد و تصمیم‌گیری‌های ملی بر اساس آموزه‌ها و اندیشه‌های ناب اسلامی صورت گیرند.
انتهای پیام/78004/و30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها