امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27506
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، استاد مهدی عبدخدائی (دبیرکل)‌ همراه با علی صداقت و دکتر محمد طه عبدخدائی (اعضای شورای مرکزی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، استاد مهدی عبدخدائی (دبیرکل)‌ همراه با علی صداقت و دکتر محمد طه عبدخدائی (اعضای شورای مرکزی جمعیت فدائیان اسلام) با حضور در بنیاد سینمایی فارابی و ملاقات با سیداحمد میرعلائی (مدیرعامل)، حسن نجاریان (قائم مقام)، جعفر گودرزی (مشاور اجرایی و مدیر روابط عمومی) و داریوش دامیار (سرپرست بخش فرهنگی) به بررسی ابعاد شخصیتی شهید نواب صفوی پرداختند.

در این دیدار، سیداحمد میرعلائی ضمن تقدیر از مجاهدت عالمانه اعضای جمعیت فدائیان اسلام به ویژگیهای شخصیت شهید نواب صفوی اشاره کرد و افزود: شهید نواب صفوی از استوانه های اصلی مقاومت در تاریخ معاصر و از نخستین مجاهدان مسیر حق در سالهای اخیر است و جان خود را در راه آزادی و آزادگی فدا کرد. سینمای ایران هنوز نتوانسته دین خود را به این بزرگمرد ادا نماید و ابعاد شخصیت و تفکر ایشان و نیز جایگاه مردمی، انسانی و اخلاقی شهید نواب همچنان ناشناخته است.

در این نشست همچنین استاد عبدخدائی با تقدیر از فعالیت هنرمندان ارزش گرا ابراز امیدواری کرد تا سینمای ایران در مسیر آثار ارزش مدار و هدفمند گام بردارد.

براساس این گزارش، همچنین مقرر شد یک تیم تحقیقاتی فعالیت خود را برای تهیه طرح داستانی درخصوص شهید نواب صفوی آغاز نماید. 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها