امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27516
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی رحماندوست از آماده به چاپ بودن مجموعه نمایشنامه‌های کودک خود با سر بست «آن مان نباران» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی رحماندوست از آماده به چاپ بودن مجموعه نمایشنامه‌های کودک خود با سر بست «آن مان نباران» خبر داد و گفت: این مجموعه شامل 7 نمایشنامه کوتاه برای کودکان است که هر جلد آن با یک عنوان مجزا به چاپ می‌رسد.

وی گفت: هر کدام از نمایشنامه‌ها با حداکثر 3 شخصیت و بازیگر اجرا می‌شوند و برای اجرای آن به امکانات خاصی نیاز نیست و کودکان 4 تا 7 سال می‌توانند آن‌ها را اجرا کنند.

رحماندوست درباره مضامین این مجموعه نیز گفت: مضامین نمایشنامه‌ها اخلاقی و تربیتی است و کودکان در محیط مهدهای کودک و خانه می‌توانند به اتفاق همبازی‌های خود آنها را اجرا کرده و ضمن سرگرم شدن آموزه‌های تربیتی و اخلاقی را یاد بگیرند.

این نویسنده و شاعر کودک درباره مدت هر کدام از این نمایشنامه‌ها نیز گفت: این نمایشنامه ها کوتاه هستند و هر کدام در 10 دقیقه قابل اجراست.

نمایشنامه‌های کودک «آن مان نباران» به همت دفتر ادبیات کودک و نوجوان حوزه هنری تولید شده و توسط انتشارات سوره مهر به چاپ می‌رسد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها