امروز : پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 March 1
۰۰:۰۵
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2753
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 126
سید علی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس در جلسه امروز ...

سید علی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: اعضای هیئت‌رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس در جلسه امروز خود پیگیری مصوبات قبلی  از جمله برنامه دیدار با مقام معظم رهبری را در دستور کار داشتند و نیز مقرر شد تا مجمع عمومی فراکسیون در روز سه‌شنبه دو هفته آینده (17 اردیبهشت) چنانچه بررسی لایحه بودجه سال 92 در دستور کار صحن علنی نباشد جلسه‌ای را برگزار کند.

وی افزود: همچنین در جلسه امروز رئیس فراکسیون روحانیون گزارشی را در ارتباط با اتحاد اصولگرایان به اعضای جلسه ارائه کرد که در این گزارش عنوان شده بود که جامعتین جلسات و پیگیریهایی را در این باره داشته و دارند تا اتحاد اصولگرایان محقق شود. همچنین در این جلسه گزارش مختصری از سوی مرتضی حسینی عضو گروه دوستی ایران و سوریه در مورد سفر اخیر این گروه به سوریه در جلسه مطرح شد.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون روحانیون مجلس اظهار داشت: در جلسه روز 17 اردیبهشت بنابراین است که از میان شخصیتهایی همچون عزت‌الله ضرغامی ، صفار هرندی، حجت‌الاسلام طائب و حسین شریعتمداری یک نفر به عنوان سخنران به جلسه دعوت شوند تا در این راستا اطلاعات دقیق‌تری در ارتباط با موضوع انتخابات در اختیار اعضای فراکسیون قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار