امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27538
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه «العالم»، با از سرگیری پخش شبکه العالم از ماهواره یوتل‌ست 25، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه «العالم»، با از سرگیری پخش شبکه العالم از ماهواره یوتل‌ست 25، مخاطبان این شبکه توانستند از ساعت ده دیشب (جمعه) برنامه‌های العالم را در مسیر ماهواره عرب‌ست نیز پیگیری کنند.

حدود دو هفته قبل هم شبکه العالم با فرکانس جدید از طریق ماهواره یوتل‌ست7 به مدار نایل ست بازگشت.

هم اکنون مخاطبان العالم می‌توانند این شبکه را با نام «انباء العالم» (WNN) به راحتی از طریق این دو مدار دریافت کنند.

اوایل ماه جاری ماهواره‌های اروپایی تحت فشار لابی صهیونیستی و جریانهای غربی وابسته به آن، پخش شبکه‌های ایرانی و از جمله آنها شبکه خبری العالم را متوقف کردند. این اقدامات به صورت مستقیم و آشکار تحت فشار لابی صهیونیستی در آمریکا و کشورهای غربی صورت گرفت.

حملات ضد شبکه‌های حامی مقاومت در منطقه با آغاز انقلابها در کشورهای عربی و اوج گرفتن بیداری اسلامی شدت گرفته، به صورتی‌که جریانهای صهیونیستی و غربی و هم پیمانان منطقه‌ای آنها علاوه بر قطع شبکه العالم همواره در حال ارسال پارازیت روی فرکانسهای شبکه العالم بوده‌ و این حملات همچنان ادامه دارد.

حدود دو سال قبل و پیش از آغاز بیداری اسلامی، شبکه العالم به درخواست شیخ‌نشین‌های مرتجع عرب و در اقدامی کاملا غیرقانونی از روی ماهواره های عرب ست و نایل ست حذف شد.
فرکانس‌های العالم:
مدار نایل ستEutelsat 7

فرکانس: 11680 ، جهت: افقی 8 درجه غربی ، تصحیح: 4/3 ، سیمبل‌ریت: 27500
مدار عرب ستEutelsat 25C

فرکانس: 11585 ، جهت: عمودی 25.5 درجه شرقی، تصحیح 4/3، سیمبل‌ریت: 27500

دیگر راه‌های دسترسی مخاطبان به شبکه العالم

علاوه بر فرکانسهای مذکور، هم اکنون شبکه العالم از طریق 2 فرکانس دیگر بر روی ماهواره‌های AM22 و یوتل‌ست 8 در خاورمیانه و اروپا در دسترس مخاطبان قرار دارد.

همچنین مخاطبان شبکه العالم از نقاط مختلف دنیا برنامه‌های این شبکه را از راه‌های مختلف از جمله: پخش زنده  اینترنتی شبکه، Live station ، Daily motion ، YouTube،  شبکه‌های اجتماعی و نرم افزارهای متعدد موبایل، دنبال می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار