امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27540
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 104
به‌ گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منطقه‌ کردستان عراق ، "کمال سید قادر" کاندید ریاست منطقه‌ کردستان عراق روز گذشته‌ ...

به‌ گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منطقه‌ کردستان عراق ، "کمال سید قادر" کاندید ریاست منطقه‌ کردستان عراق روز گذشته‌ در شهر اربیل و در مقابل بازار اصلی این شهر توسط گروهی از افراد ناشناس مورد حمله‌ قرار گرفت.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده‌ ، سید قادر که‌ برای انتخابات آینده‌ ریاست منطقه‌ کردستان عراق آماده‌ می ‌شود ، دیروز هنگام سخنرانی برای عده‌ای از مردم ، توسط گروهی از افراد ناشناس که‌ گمان می‌رود وابسته‌ به‌ حزب دمکرات کردستان عراق باشند مورد حمله‌ قرار گرفته‌ و به‌ شدت مجروح شد.

یک منبع آگاه‌ در این باره‌ به‌ خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: کمال سید قادر پیش از این ، عکس مسعود بارزانی را در میدان اصلی شهر اربیل زیر پا گذاشته‌ و تصویر این حرکت خود را در صفحه‌های اجتماعی نیز منتشر کرده‌ بود ، برای همین گمان می رود گروهی از طرفداران آقای بارزانی به‌ وی حمله‌ کرده‌ باشند.

هنوز حزب دمکرات کردستان عراق در این باره‌ بیانیه‌ای منتشر نکرده‌ اما رسانه‌های وابسته‌ به‌ این حزب از ضرب و جرح رقیب آقای بارزانی استقبال کردند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار