امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27543
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ حمیدرضا نعیمی در گفت‌وگو با روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر شهر با بیان این مطلب گفت:یکی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ حمیدرضا نعیمی در گفت‌وگو با روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر شهر با بیان این مطلب گفت:یکی از اتفاق‌های خوب این جشنواره برای من این بود که میان سه عضو هیات انتخاب که هریک سلیقه متفاوتی هم داشتند، اتفاق نظر بسیاری وجود داشت و خوشبختانه برای انتخاب بهترین آثار متفق القول بودیم.

این عضو هیات انتخاب بخش نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی، درباره مضامین نمایشنامه‌ها توضیح داد: طبیعی است که طبق فراخوان نمایشنامه‌هایی با مضمون شهری بیشتر در میان آثار وجود داشت اما نمایشنامه‌هایی با مضامین متفاوت از آنچه مدنظر مسوولان جشنواره بود هم در میان آثار بود مثلا نمایشنامه‌های سیا‌ه‌بازی هم داشتیم که ساختار خوبی هم داشتند اما چون موضوعیت نداشت و ربطی هم به جشنواره شهر نداشتند ناچار شدیم آن‌ها را کنار بگذاریم.

این نویسنده و کارگردان تئاتر اظهار امیدواری کرد: مسوولان سازمان فرهنگ هنری شهرداری با برنامه‌ریزی درست امکان اجرای نمایشنامه‌های برتر این جشنواره را فراهم کنند و با در اختیار گذاشتن فرهنگسراها و سالن‌های استاندارد در اختیار جوانانی که در این جشنواره شرکت کردند وامکان  اجرا در تئاترشهر، سالن سنگلج و مولوی را ندارند شرایطی را فراهم کنند که این نمایشنامه‌ها به اجرای عمومی دربیایند.

به گفته نعیمی نسل جوان حرف‌های بسیاری برای گفتن در تئاتر دارند و با کسب تجربه می‌توانند تکنیک‌های بیشتر را هم بیاموزند و برای نسل‌های قبل خود رقبای خطرناکی باشند.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها