امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27547
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 200
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دهه اول ماه مبارک رمضان در حالی به پایان رسید که مردم روزه‌دار با ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دهه اول ماه مبارک رمضان در حالی به پایان رسید که مردم روزه‌دار با وجود گرمای شدید هوا استقبال باشکوهی از نمایشگاه قرآن داشتند و سالن‌های نمایشگاه مملو از جمعیت مشتاق قرآن کریم بود.
بسته‌های افطار نمایشگاه قرآن

بنا بر این گزارش بخش‌های مختلف نمایشگاه قرآن که از چند روز قبل از ماه مبارک رمضان کار خود را آغاز کرده‌اند پذیرای استقبال‌کنندگان نمایشگاه قرآن هستند و در این میان از بخش‌هایی چون؛ مشاوره، آموزش، کودک، نوجوان و برخی از بخش‌های دیگر استقبال بیشتری صورت گرفته است، همچنین برخی از بخش‌ها به دلیل عرضه محصولات فرهنگی مانند بخش رسانه‌های دیجیتال و عفاف و حجاب مورد استقبال خوب علاقه‌مندان قرار گرفته است.
سفره‌های افطار نمایشگاه قرآن

تغییر در شیوه پذیرایی افطار از عموم مردم یکی از نکات مثبت و قابل تحسین نمایشگاه قرآن است که امسال بابرپایی سفره افطار روزه‌داران ماه مبارک رمضان تکریم می‌شوند، البته به دلیل حجم گسترده استقبال مردم قرآن دوست از نمایشگاه قرآن کریم بسیاری از مردم با مراجعه به غرفه افطار بسته‌های افطاری را دریافت می‌کنند.
صف‌های منظم مردم روزه‌دار برای دریافت بسته‌های افطاری

غرفه ترمیم و تعویض قرآن‌های فرسوده که در محوطه بیرونی نمایشگاه مستقر است از بخش‌های شلوغ نمایشگاه قرآن است و این استقبال نشانه ضرورت و نیاز جامعه به جمع‌آوری و ترمیم قرآن‌های فرسوده است که برگزاری چنین بخشی در نمایشگاه از نقاط قوت نمایشگاه قرآن است.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها