امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27576
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از النشره، ‌«عدنان منصور» دیروز در اظهاراتی رادیویی تاکید کرد که تفکر کردن در مورد جدا کردن حزب‌الله لبنان از عرصه ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از النشره، ‌«عدنان منصور» دیروز در اظهاراتی رادیویی تاکید کرد که تفکر کردن در مورد جدا کردن حزب‌الله لبنان از عرصه سیاسی لبنان دیوانگی است.

وی تاکید کرد: لبنان باید از منظر منافع و اراده خود با مسایل تعامل داشته باشد و رفتارهایش را در این جهت دنبال کند، اتفاقاتی که در حال حاضر روی می‌دهد، نشانه‌ای از تشکیل قریب‌الوقوع دولت ندارد، مشکل امروز مشکل موسساتی است و نباید اجازه ایجاد خلأ در این موسسات داده شود.

منصور در این اظهارات رادیویی از اتحادیه اروپا نیز خواست تا به صورت جدی در اقدام خود مبنی بر قرار دادن حزب‌الله لبنان در لیست ترور خود فکر کند، چرا که این اقدام پیامدهای منفی زیادی علیه عرصه سیاسی لبنان دارد، بنابراین نمی‌تواند با این تصمیم با سادگی و بی مبالاتی تعامل کرد.

وی همچنین قرار دادن شاخه نظامی حزب‌الله در لیست ترور را نیز مانند شاخه سیاسی آن دانست و تاکید کرد که برخی کشورهای اتحادیه اروپا از جمله انگلیس در این راستا وارد عمل شده‌اند و لابی یهودی نیز فشارهای خود را برای درج نام حزب الله در این لیست افزایش داده است.

منصور در مورد زایران ربوده شده اعزاز نیز مطالبی را گفت و تاکید کرد که تاکنون نتایج امیدوار کننده‌ای در این پرونده وجود ندارد و در این پرونده نیاز به صبر داریم.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها