امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27581
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۶
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العهد، شیخ عیسی قاسم رئیس شورای اسلامی علمای بحرین در خطبه‌های نماز جمعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العهد، شیخ عیسی قاسم رئیس شورای اسلامی علمای بحرین در خطبه‌های نماز جمعه روز گذشته در مسجد امام صادق (ع) منامه، گفت: هرگونه اقدام تروریستی از سوی هرکسی که باشد محکوم است.

شیخ عیسی قاسم تصریح کرد: ما با معارضانی که به خشونت اتکا کنند، مخالف هستیم و حرکت مردمی در بحرین با معارضانی که به خشونت روی می‌آورند، همراه نیست.

وی اظهار داشت که حرکت مردمی در بحرین با خویشتنداری از چنین حرکاتی فاصله می‌گیرد و گزینه ثابت ما اعتراض مسالمت آمیز و دعوت به صبر با وجود شرایط دشوار است.

این عالم برجسته بحرینی در بخش دیگری از صحبت‌هایش ابراز داشت که مقاومت در مقابل اصلاحات و تاخیر در اجرای آن گناهی در حق دین، کشور و مردم است.

این اظهارات در شرایطی مطرح می‌شود که بحرین در هفته گذشته شاهد یک بمب‌گذاری بود که طی آن تعدادی از نیروهای امنیتی رژیم حاکم زخمی شدند.

دستگاه امنیتی آل خلیفه این انفجار را بهانه‌ای برای متهم کردن انقلابیون بحرین کرد ولی شیخ عیسی قاسم با سخنان روز گذشته خود تاکید کرد که این اتهامات ارتباطی با قیام مردم بحرین ندارد.

این در شرایطی است که موجی از اعتراضات در بحرین با عنوان جنبش «تمرد» آغاز شده که نگرانی شدید حکومت منامه را درپی داشته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها