امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27586
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۷
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این طرح شامل دو نمایش «پسران آفتاب» به کارگردانی «سیامک صفری» و نمایش «آب مثل شکلات» به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این طرح شامل دو نمایش «پسران آفتاب» به کارگردانی «سیامک صفری» و نمایش «آب مثل شکلات» به کارگردانی «ابراهیم پشت کوهی» می شود که پس از اذان مغرب و عشاء و همزمان با لحظات روحانی افطار به روی صحنه می روند.
در طرح ویژه «شب های رمضان»، تماشاگران هر یک از این دو نمایش می توانند تا پایان ماه رمضان به تماشای نمایش دیگر با تخفیف ویژه بنشینند. در این طرح مخاطبان نمایش «آب مثل شکلات» با ارائه نیمه بلیط این نمایش به گیشه تئاترشهر می توانند در روزهای دیگر با تخفیف 40 درصدی بلیط نمایش «پسران آفتاب» را تهیه کنند.
همچنین مخاطبان نمایش «پسران آفتاب» نیز می توانند با ارائه نیمه بلیت این نمایش در روزهای ماه مبارک رمضان از تخفیف 50 درصدی نمایش «آب مثل شکلات» استفاده کنند.
براساس این گزارش نمایش «پسران آفتاب» نوشته نیل سایمون و کارگردانی سیامک صفری هر روز غیر از شنبه ها ساعت 21 با بازی سیامک صفری ، فرزین صابونی، جواد عزتی ، جواد پولادی ، صبا گرگین پور و بهاره رهنما در تالار اصلی به صحنه می رود.
نمایش »مثل آب برای شکلات» نوشته و کار ابراهیم پشت کوهی نیز  هر روز غیر از شنبه ها ساعت 21 با بازی رویا نونهالی ، معصومه آقا بیگی ، الهام اسکندری ، فاطمه جعفری ، محمد سایبانی ، علیرضا سرحدی ، امیر علی سی سی پور، ماندانا لیاقت ، یاشار محسنی و مریم نحوی  میزبان علاقه مندان تئاتر است.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها