امروز : دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 27
۱۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 276
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 371
حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی و نماینده دولت در ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار ...

حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی و نماینده دولت در ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود درباره مصوبات اولین جلسه اینحجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی معاون رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی و نماینده دولت در ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود درباره مصوبات اولین جلسه این ستاد در سال 92 گفت: در اولین جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی که در هفته جاری برگزار شد به یکی از پرونده‌های ارجاعی از سوی رئیس جمهور به این ستاد رسیدگی شد.

وی افزود: در این پرونده خرید یکی از واحدهای پتروشیمی شرکت ملی پتروشیمی ایران که از طریق فرابورس عرضه شده بود ولی واگذاری آن نهایی نشده بود با مصوبه این ستاد متوقف شد.

نماینده رئیس جمهور در ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: از آنجایی که واگذاری این پتروشیمی سبب ایجاد انحصار از سوی خریدار این شرکت می‌شد تصمیم گرفته شد تا این واگذاری متوقف شود.

میرتاج‌الدینی گفت: خریدار اصلی این شرکت پتروشیمی در یکی از استان‌های کشور نیز صاحب یکی از مجتمع‌های پتروشیمی است.

وی افزود: با شناسایی این مسئله از سوی دستگاه‌های امنیتی و ارائه گزارش آن به رئیس جمهور این مورد به این ستاد ارجاع شد که در نهایت درباره آن تصمیم‌گیری شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها