امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27600
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۴
تعداد بازدید: 105
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الجزایر، یک منبع نظامی الجزایر اعلام کرد که ارتش این کشور یک خودرو را در جنوب استان الوادی در شرق این کشور که ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الجزایر، یک منبع نظامی الجزایر اعلام کرد که ارتش این کشور یک خودرو را در جنوب استان الوادی در شرق این کشور که حامل گروه شبه نظامی تونسی بود منهدم کرد که به کشته شدن دو تن از اعضای این باند منجر شد.

این منبع که خواست نامش فاش نشود افزود: افراد مسلح تونسی که سوار بر خودرو بودند سعی داشتند از لیبی به داخل الجزایر نفوذ کنند و با خود مقادیر قابل توجهی سلاح داشتند که می‌خواستند به دست گروه تروریستی برسانند که در کوهستان الشعانبی در غرب تونس مخفی هستند.

این منبع گفت که ارتش الجزایر سلاح‌ها و مهمات این باند را کشف و ضبط کرد.

منبع نظامی مذکور همچنین خبر داد که یک خودروی دیگر حامل چند تروریست قصد ورود از لیبی به داخل خاک الجزایر را داشت اما زمانی که نیروهای ارتش الجزایر متوجه نفوذ آنها شدند تروریست‌ها با خودروی خود به داخل صحرای لیبی فرار کردند.

الجزایر مرزهای طولانی با تونس در شمال شرق و با لیبی در جنوب شرق دارد.

ارتش تونس از دسامبر گذشته در تعقیب گروهی تروریستی بود که در کوه‌های الشعانبی مخفی شده‌اند؛ اگرچه سرتیپ مختار بن نصر سخنگوی رسمی وزارت دفاه تونس ماه گذشته اعلام کرد که بر اساس اطلاعات و آثار معلوم دیگر اثری از این تروریست‌ها در کوه‌های الشعانبی نیست و آنجا را ترک کرده‌اند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار