امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27617
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاملات قراردادهای سکه آتی طلا با توجه به کاهش شدید قیمت دلار و سکه در بازار ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاملات قراردادهای سکه آتی طلا با توجه به کاهش شدید قیمت دلار و سکه در بازار نقدی و همچنین برخی اخبار غیراقتصادی مثبت درباره تحریم‌ها موجب شد، تا با کاهش قیمت مواجه شود.
براساس این گزارش قرارداد سکه آتی طلا تحویل مردادماه با حجمی نزدیک به یک هزار و 145 قرارداد با کاهش 4.8 درصدی به یک میلیون و 12 هزار تومان رسید.
همچنین قرارداد سکه آتی طلا تحویل شهریورماه نیز با کاهش حداکثری در آخرین قیمت با 6 هزار تومان اختلاف با سررسید مردادماه یک میلیون و 18 هزار تومان دادوستد شد؛ حجم این قرارداد 4 هزار و 845 قرارداد بود.
به گزارش فارس؛ قرارداد تحویل مهر‌ماه نیز از این کاهش قیمت مستثنی نبوده و با حداکثر کاهش یک میلیون و 35 هزار و 500 تومان ارزش‌گذاری شده است؛ حجم این قراردادها یک هزار و 234 هزار مورد بود.
قرارداد آتی سکه طلا تحویل آبان‌ماه نیز با حجم نزدیک به 3 هزار و 300 قرارداد و با کاهش قابل توجه قیمت یک میلیون و 56 هزار و 500 تومان معامله شد.
بنابر این گزارش تمام سررسید‌های امروز سکه آتی به زیر یک میلیون و 60 هزار تومان رسیدند و در صورت تداوم این کاهش‌ها کمتر از یک میلیون تومان هم قیمت‌گذاری خواهد شد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار