امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27621
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۳
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری بنیاد هریتیج، «رابرت رکتور» از کارشناسان بنیاد هریتیج می‌گوید که دهها ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری بنیاد هریتیج، «رابرت رکتور» از کارشناسان بنیاد هریتیج می‌گوید که دهها برنامه در سطح فدرال در زمینه کمک‌های غذایی وجود دارد.

گزارشهای سازمان کمکهای غذایی آمریکا نشان می‌دهد که 59 درصد از خانواده هایی که در یکی از برنامه های دریافت کمک‌های غذایی شرکت می‌کنند در یک یا دو برنامه دیگر دریافت این کمکها نیز مشارکت دارند.

براساس این گزارش، سیستم خدمات رفاهی همچنین درحال کار بر روی چند برنامه دیگر غیر از کمک غذایی است. دولت فدرال در مجموع 80 برنامه رفاهی از جمله 12 برنامه خدمات اجتماعی، 12 برنامه کمکهای آموزشی و 11 برنامه کمکهای خانه داری اجرا می‌کند که سالانه 1 تریلیون دلار برای دولت هزینه در بردارد.

این گزارش نوشت: نمایندگان و سیاست گذاران نسبت به خانواده‌های آمریکایی و نسل بعدی مسئول هستند و باید به دنبال طرح‌هایی برای ایجاد کرامت انسانی و مسئولیت شخصی از طریق ایجاد فرصت شغلی، خودکفایی این افراد و اصلاحات باشند.

اصلاحاتی که بتواند سیستم ارائه خدمات رفاهی که طی سال گذشته بیش از 101 میلیون نفر را مورد حمایت غذایی و اجتماعی قرار داده است را کاهش دهد.

انتهای پیام/ص
 
برچسب ها:
آخرین اخبار