امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27626
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۳
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، پلیس فرانسه شب گذشته 6 نفر را در جریان اعتراضات مردمی در شهر «تراپ» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، پلیس فرانسه شب گذشته 6 نفر را در جریان اعتراضات مردمی در شهر «تراپ» در حومه جنوبی پاریس بازداشت کرد.

اعتراضات در تراپ پس از آن آغاز شد که پلیس این شهر یک مرد مسلمان را به اتهام درگیری با یک افسر پلیس بازداشت کرد. این مرد به بازرسی بدنی اجباری پلیس از همسر محجبه‌اش معترض بوده است.

بنا بر بیانیه پلیس، در پی بازداشت این جوان، حدود 250 نفر از مردم این شهر که بسیاری از ساکنانش را مسلمانان تشکیل می‌دهند، در برابر پایگاه پلیس تجمع کرده‌اند. نیروهای پلیس مدعی‌اند که تظاهرات‌کنندگان به سمت آن‌ها سنگ پرتاب کرده و موجب ناآرامی شده‌اند.

این در حالی است که یکی از افرادی که در محل حضور داشته است، به خبرگزاری رویترز گفته است که معترضان آزادی این جوان را خواستار شده‌اند، اما مقامات به آن‌ها توهین کرده و توجهی به خواسته‌شان نداشته‌اند.

این تظاهرات با روشن شدن هوا پایان یافته و فعلا منطقه آرام است. با این وجود پلیس اعلام کرده است که تا کسب اطمینان از رفع خطر، در محل حضور خواهد داشت.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها