امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27636
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «عبدالله دوم» شاه اردن حمایت از گزینه‌های ملی ملت مصر به منظور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «عبدالله دوم» شاه اردن حمایت از گزینه‌های ملی ملت مصر به منظور دستیابی به امنیت و ثبات در این کشور را مورد تاکید قرار داد.

دفتر پادشاهی اردن به دنبال سفر امروز عبدالله دوم به قاهره، بیانیه‌ای صادر و طی آن تاکید کرد: شاه اردن در دیدار با «عدلی منصور» در کاخ الاتحادیه تاکید کرد که اردن دائما بر حمایت از گزینه‌های ملی ملت مصر و یاری این کشور برادر به منظور عبور از شرایط کنونی و دستیابی به امنیت و ثبات حریص است.

عبدالله دوم همچنین در این دیدار بر اهمیت همکاری همه گروه‌های سیاسی مصر به منظور حفظ وفاق و توافق ملی در مرحله آینده به گونه‌ای که جایگاه مصر و نقش مهم آن در محیط عربی و منطقه‌ای را تقویت کند، تاکید کرد.

دو طرف همچنین مسائل منطقه خاورمیانه از جمله تلاش‌های صورت گرفته برای ازسرگیری مذاکرات سازش با هدف تحقق تشکیل دولت مستقل فلسطین به پایتختی قدس شرقی و تحقق امنیت و ثبات کشورهای منطقه و ملت‌های آن را مورد بررسی قرار دادند.

عبدالله دوم و عدلی در این دیدار اوضاع سوریه را نیز بررسی کرده و بر ضرورت دستیابی به راه‌حل فراگیرد بحران سوریه تاکید کردند.

دو طرف همچنین تصریح کردند که نسبت به تداوم هماهنگی و مشورت در خصوص مسائل مختلف عربی و منطقه‌ای به منظور مقابله با چالش‌های مختلف، حریص هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها