امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۲۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27638
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 165
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اریک جانسن و پل تاماسی نویسندگان فیلم‌نامه درام اجتماعی «مبارز»، کار نگارش فیلم‌نامه حادثه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اریک جانسن و پل تاماسی نویسندگان فیلم‌نامه درام اجتماعی «مبارز»، کار نگارش فیلم‌نامه حادثه پانزدهم آوریل را انجام می‌دهند.

این فیلم‌نامه با نام «ماجرای بوستون» نوشته می‌شود و احتمال زیادی وجود دارد که نام آن در زمان ساخت تغییر کند.فیلم‌نامه این فیلم بر اساس قصه کتاب بوستون نوشته می‌شود.

این کتاب قرار است سال آینده میلادی روی پیش خوان کتاب فروشی‌ها قرار گیرد. تهیه‌کنندگان فیلم پس از خواندن متن دست نویس کتاب، تصمیم گرفتند امتیاز تولید نسخه سینمایی آن را خریداری کنند.

این کتاب را کیسی شرمان و دیو ووج روزنامه‌نگاران و خبرنگاران نشریه بوستون هرالد نوشته‌اند و درباره بمب گذاری مسابقه دو بوستون در لحظات پایانی آن است.

این قصه از اواخر این مسابقه آغاز می‌شود و همراه کاراکترهای خود تا آنجا جلو می‌رود که متهمان بمب‌گذاری (که دو برادر اهل چچن بودند) توسط مأموران پلیس دستگیر می‌شوند.

کمپانی والت دیزنی تهیه‌کننده نسخه سینمایی «ماجرای بوستون» است و گفته می‌شود آن‌ها رابرت شوینتکه فیلم‌ساز آلمانی را برای کارگردانی انتخاب کرده‌اند.

این فیلم‌ساز که با درام سیاسی و اجتماعی «خالکوبی» (محصول 2002 سینمای آلمان) به صورت چهره‌ای مطرح در سطح بین‌المللی درآمد، فیلم «سرخ »را با بازی بروس ویلیس و هلن میرن ساخته و اکشن علمی تخیلی او «آر آی پی دی» با بازی رایان رینولدز تازه به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی رفته است.

فیلم‌نامه «ماجرای بوستون» دومین فیلم‌نامه تیم دو نفره تاماسی و جانسن است که بر مبنای ماجرای واقعی ای نوشته می‌شود که کیسی شرمان نوشته است.

اولین کتاب شرمان «بهترین ساعات» است که با ماجرای گارد ساحلی 1952 و نجات یک تانکر بزرگ نفتی سر و کار دارد. تاماسی و جانسن فیلم‌نامه نسخه سینمایی این کتاب را در سال 2012 نوشتند.

قرار است فیلمی بر اساس قصه این کتاب ساخته شود. گفته می‌شود کمپانی والت دیزنی تهیه کننده این فیلم است.

فیلم‌نامه «مبارز» با حال و هوای ورزشی و شرح حال گونه خود اولین کار سینمایی اریک جانسن بود که برای آن نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم‌نامه شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار