امروز : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 24
۰۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27644
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۲
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «محمد البرادعی» ضمن عرض تسلیت به خاطر کشته شدن سه زن در شهر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «محمد البرادعی» ضمن عرض تسلیت به خاطر کشته شدن سه زن در شهر المنصوره در جریان تظاهرات اخوان‌المسلمین این سوال را مطرح کرد: ما کی می‌خواهیم بفهمیم که خشونت، مشکلات‌ را بحرانی‌تر می‌کند نه اینکه آن را حل نماید؟!

البرادعی همچنین به این آیه شریفه قرآن اشاره کرد که «مَنْ قَتَلَ نَفْسَا بِغَیرِ نَفْسٍ أوفَسادٍ فِی الأَرضِ فَکانَّما قَتَلَ النَّاسَ جمیعاً» (هر کس، انسانی را بدون ارتکاب قتل یا فساد درروی زمین بکشد،چنان است که گویی همه انسانها را کشته).

شهر منصوره دیروز شاهد تظاهرات هواداران مرسی بود این تظاهرات در تمامی خیابان‌های شهر منصوره برگزار شد که بنا به گفته یکی از رهبران حزب عدالت و آزادی، تظاهرکنندگان هدف تیراندازی افرادی که از آنها به عنوان اراذل و اوباش یاد می‌کرد، قرار گرفتند.

از سوی دیگر پایگاه خبری «المصری الیوم» شمار این قربانیان را 4 کشته و ده‌ها زخمی اعلام کرد و نوشت که هر چهار کشته شده، زن هستند و خانواده‌های این کشته‌ها منتظر تحویل پیکرهای آنها هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار