امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27657
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۴۳
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «عبدالمنعم الیسیر» رئیس کمیسیون امنیت ملی پارلمان لیبی با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آلمان، «عبدالمنعم الیسیر» رئیس کمیسیون امنیت ملی پارلمان لیبی با اشاره به آغاز بررسی پیش‌نویس قانون حل بحران امنیتی کشور گفت: پارلمان بر گفت‌وگوی ملی به منظور دستیابی به آشتی ملی برای حل همه امور از جمله مسئله مهاجران لیبیایی در داخل و خارج نظارت خواهد کرد.

وی افزود که پیش‌نویس ارائه شده از سوی این کمیسیون برای حل بحران امنیتی کشور، بر تشکیل نیروهای حافظ صلح امنیتی متشکل از 30 هزار مبارز از همه شهرها تاکید دارد و پیشنهاد شده است که همه انقلابیون سابق به این نیروها بپیوندند و بر اساس طرح دفاعی و امنیتی که وزارت کشور و دفاع تدوین کرده است، این نیروها بیشتر در سه شهر اصلی متمرکز خواهند شد و ماموریت آنها تحت کنترل درآوردن ورودی‌های شهرها و تامین امنیت آنهاست.

به موجب این قانون همه افراد مسلح از این شهرها خارج شده و در اردوگاه‌هایی دور از این شهرها و فاصله 100 کیلومتری آنها مستقر خواهند شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار