امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27697
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: 47
حجت‌الاسلام حسین جلالی عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تدوین پیش‌نویس ...

حجت‌الاسلام حسین جلالی عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تدوین پیش‌نویس «برنامه گفتمانی» جبهه پایداری خبر داد و اظهار داشت: وقتی انتخابات نباشد کار سیاسی هم صورت نمی‌گیرد و جبهه پایداری نیز به اقتضای فرهنگی بودنش باید کار گفتمانی کند.

جلالی با بیان اینکه جبهه پایداری به اقتضای انتخابات ورود سیاسی داشت اما در حال حاضر و در دوران آرامش، مسائل اسلامی، دینی و گفتمانی را ترویج و تعمیق می‌کند، افزود: بنابراین ما در حال آماده کردن پیش‌نویسی هستیم و گروهی نیز به این منظور تعیین شده است تا بعد از رای آوردن در شورای مرکزی، به شورای فقها برود.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در خصوص جزئیات این برنامه تصریح کرد: آموزش و معارف اسلامی عنصر اصلی برنامه است و در واقع برنامه گفتمانی جبهه پایداری درباره مسائل بصیرتی، عقیدتی، معارف اسلامی، سیاسی و فرهنگی است.

وی با بیان اینکه در این برنامه همه اعضا و دبیرکل نیز حضور دارند،‌ یادآور شد: در خصوص این برنامه به آیت‌الله مصباح نیز اطلاع داده شده است و بعد تدوین خدمت ایشان تقدیم می‌شود.

جلالی در پایان درباره زمان ارائه نهایی این برنامه گفت: به این برنامه زمان سه‌هفته‌ای داده شده و هنوز دو هفته دیگر فرصت دارد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها