امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27698
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: 163
علی اکبریان که به دلیل حمل مواد مخدر به حبس ابد محکوم شده است در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از آخرین ...

علی اکبریان که به دلیل حمل مواد مخدر به حبس ابد محکوم شده است در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از آخرین وضعیت خود گفت.

فارس: آقای اکبریان شرایطتان این روزها در زندان چگونه است؟

ـ بعد از مصاحبه اولم که چاپ شد کسانی که فراموشم کرده بودند فهمیدند که من هنوز زنده‌ام و در گوشه‌ای از این دنیا دارم نفس می‌کشم. به سراغم آمده‌اند، حرف‌های قشنگی زدند و من منتظر هستم به حرف‌ها و قول‌هایشان عمل کنند.

فارس: چه کسانی به سراغت آمده‌اند؟

ـ منصوریان و پیروانی آمدند. آنها با صحبت‌های خود من را به آینده امیدوار کردند.

فارس: آنها چه قول‌هایی به شما داده‌اند؟

قول دادند کمک مالی کنند، دستم را بگیرند تا از این منجلاب نجات پیدا کنند. البته خانواده‌ام نیز در کنارم هستند. برادرم که در انگلیس است قرار است بیاید و به جد دنبال کارم باشد. الان آن هشت ماه محکومیتم به خاطر سرقت موتور سیکلت تمام شده و این پرونده مختومه است.

فارس: جریان موتور سیکلت چیست؟

روزی که دستگیر شدم، یکی از دوستانم کنارم بود که فرار کرد، او با یک موتورسیکلت پیش من آمده بود، پلیس به پلاک موتورسیکلت شک کرد و وقتی آن را بررسی کرد فهمید پلاک دستکاری شده و موتور سرقتی است. هر چقدر هم که قسم خورده‌ام موتور برای من نیست کسی حرفم را باور نکرد. به همین دلیل هشت ماه حکم زندان برایم بریدند که تمام شد.

فارس: تو از جمله بازیکنانی هستی که هم در استقلال و هم در پرسپولیس بازی کرده‌ای، این اتفاقات اخیری که برایت افتاد باعث نشده نظرت نسبت به این دو تیم عوض شود؟

من قبل از این استقلالی ‌بودم اما آب توبه را به روی خود ریختم و پرسپولیسی شدم و تا الان هم پرسپولیسی هستم.

فارس: وقتی این خبرها را می‌شنوی که بازیکنان فوتبال این روزها میلیاردی پول می‌گیرند چه حسی پیدا می‌کنی؟

من از اینکه بازیکنان فوتبال میلیاردی پول می‌گیرند خوشحال هستم اما از یک طرف هم به خودم افسوس می‌خورم چرا که وقتی می‌بینیم بازیکنانی که از من از لحاظ فنی پایین‌تر هستند چه پول‌های کلانی می‌گیرند و من باید در زندان حسرت بخورم.

فارس: تیم ملی هم توانست به جام جهانی صعود کند

بازی‌های تیم ملی را در مقدماتی جام‌ جهانی تماشا می‌کردم و وقتی تیم ملی توانست به جام جهانی صعود کند خیلی خوشحال شدم، بازی آخر تیم ملی مقابل کره جنوبی را دیدم بچه‌ها عالی بازی کردند و الان امیدوارم آنها در مسابقات جام جهانی برزیل هم نتایج خوبی را بگیرم.

فارس: در زندان اگر به مشکلی بر بخوری یا چیزی نیاز داشته باشی به چه کسی زنگ می‌زنی؟

به نظری جویباری قائم مقام سابق باشگاه استقلال زنگ می‌زنم. هر کاری داشته باشم به او می‌گویم او هم بدون چشم‌داشتی کارم را انجام می‌دهد و هوایم را دارد خدا خیرش بدهد.

فارس: فکر می‌کنم از اینکه رو به مصرف مواد مخدر آوردی سخت پشیمان هستی در این ارتباط اگر صحبتی داری برایمان بگو؟

فقط می‌توانم به جوانان بگویم به دنبال رفیق بازی نروند، به دنبال خلاف نروند، دنبال مواد مخدر نروند چرا که اگر بروند عاقبتشان مثل من می‌شود منی که اگر دنبال این چیزها نمی‌رفتم یک جایگاه بسیار خوبی در فوتبال داشتم اما به سمت مواد مخدر رفتم و می‌بینید به چه روزی افتادم، من درس عبرتی برای جوانانی هستم که سرشان می‌جنبد.

فارس: به عنوان سؤال پایانی شنیده‌ایم گویا حکم حبس ابدت به 15 سال حبس کاهش یافته است آیا این موضوع صحت دارد؟

من چیزی نشنیده‌ام اما اگر این اتفاق بیفتد به نوعی من به زندگی برمی‌گردم اما خوشحالی واقعی من وقتی است که حکم شکسته شدن حبس ابدم به من ابلاغ شود.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها