امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27701
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: 71
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد و جاجرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد و جاجرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی گفت:‌ مدت زیادی است که این طرح به دلیل عدم پشتیبانی مالی مجلس به صورت جدی انجام نمی‌شود.

وی با بیان اینکه ظاهرا مسیر تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد هموار نیست، یادآور شد: مدتی پیش با آقای نبویان رئیس کمیته تحقیق و تفحص صحبت کردم و از وی خواستم تا تکلیف را روشن کند زیرا در وضعیت فعلی با آبروی ما بازی می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اضافه کرد: نمایندگان بایستی تکلیف خود را در زمینه تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد بدانند؛ اگر از تحقیق و تفحص پشتیبانی می‌شود در صحنه حاضر باشند و اگر نمی‌شود اعلام کنند تا همگان تکلیف خود را بدانند.

جعفری با اشاره به اینکه با توجه به اختلالات ایجاد شده تاکنون اقدام جدی در زمینه تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد انجام نشده است، خاطرنشان کرد: دو هفته پیش در صحن علنی طی تذکری اعلام کردند که با توجه به اینکه این مصوبه مجلس به قانون تبدیل شده است، اکنون عدم پرداختن به تحقیق و تفحص به معنی معطل ماندن قانون است. به همین دلیل اگر قرار است قانونی به تصویب رسیده و انجام نشود بهتر است تصویب نشود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها