امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27723
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، روز گذشته در جاده‌های کشور شاهد تصادفات مرگبار بودیم که در آن تعدادی از شهروندان فوت کرده و تعدادی دیگر مجروح ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، روز گذشته در جاده‌های کشور شاهد تصادفات مرگبار بودیم که در آن تعدادی از شهروندان فوت کرده و تعدادی دیگر مجروح شدند.
در زیر تعدادی از حوادث مرگبار جاده‌های کشور را می‌خوانید.
تصادف فوتی در جاده زاهدان به بم
برابر اعلام پلیس راه استان سیستان و بلوچستان در ساعت ۱۵ روز شنبه واژگونی یکدستگاه مینی بوس در کیلومتر 35 محور زاهدان به بم موجب کشته شدن 1 نفر و مجروح شدن 8 نفر شد.
علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده مینی بوس اعلام شده است.
2 کشته در تصادف جاده ساوه همدان
برابر اعلام پلیس راه استان مرکزی در ساعت ۱۷ روزشنبه تصادف یکدستگاه پژو 405  با یکدستگاه وانت نیسان و یکدستگاه پژو 206 درکیلومتر 41 جاده ساوه به همدان 2 نفر کشته شدند.
علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس انحراف به چپ از جانب راننده پژو 405 اعلام شده است.
5 مجروح در واژگونی محور لامرد-شیراز در استان فارس
برابر اعلام پلیس راه استان فارس در ساعت ۳ بامداد روز شنبه واژگونی یکدستگاه سواری پراید در کیلومتر 16 محور لامرد-شیراز در استان فارس موجب مجروح شدن 5 نفر شد.
علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده سواری پراید اعلام شده است.
۳ کشته و ۳ مجروح در واژگونی فوتی در محور مشهد - باغچه در استان خراسان رضوی
برابر اعلام پلیس راه استان خراسان رضوی در ساعت ۴ بامداد روز شنبه واژگونی یکدستگاه سواری پژو روآ  در کیلومتر 10 در محور مشهد - باغچه در استان خراسان رضوی موجب واژگونی و مرگ 3 نفر و مجروح شدن 3 نفر دیگر شد.
علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده سواری پژو روآ اعلام شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها