امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2773
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۶
تعداد بازدید: 219
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که به همراه هیئت دولت در یکصدوسومین سفر استانی به استان اصفهان سفر کرده است، در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه طی سخنانی با اشاره به اظهارات اخیر وزیر دفاع آمریکا گفت: تهدیدات آمریکا و رژیم صهیونیستی فاقد هرگونه ارزشی است و در عین حال نشان دهنده خوی تجاوزکارانه و افشاء کننده ادعاهای  دروغین و فریب کارانه آنان است.
وحیدی با اظهار تأسف از اینکه سکان سیاست دفاعی آمریکا را لابی صهیونیست هدایت می کند، گفت: سردمداران آمریکا بجای اینگونه تهدیدات ضد بشری و جنگ طلبانه و افتخار کردن به اهداء سلاح با پول مردم این کشور  به رژیم جنایت کار صهیونیستی که سابقه ای جزء اشغال، کشتار، جنگ افروزی و ترور ندارد، به دنبال حل مشکلات و بحران های مردم آمریکا باشند.
سردار وحیدی حضور حداکثری و پر شور مردم در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری اسلامی ایران را پاسخ قاطعی از سوی مردم بر فشارها، تهدیدات و تحریم های دشمنان دانست و افزود: این حضور، نقشه های شوم آنان را خنثی خواهد کرد.
وزیر دفاع، سفرهای استانی هیئت دولت را تجربه جدیدی در مدیریت کشور توصیف کرد و گفت: حضور مسئولان ارشد نظام در میان مردم در دور افتاده ترین نقاط کشور، تقویت پیوند مردم با نظام، تسریع در روند خدمات رسانی دولت به مردم، توزیع عادلانه منابع و ثروت ها و کشف، پاسخگویی و باورکردن استعدادهای جوانان در اقصی نقاط کشور را از آثار و برکات سفرهای استانی برشمرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها