امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27732
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۲
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته‌نامه «ساندی‌تایمز» در گزارشی افشا کرد که «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان دو ماه قبل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هفته‌نامه «ساندی‌تایمز» در گزارشی افشا کرد که «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان دو ماه قبل دیداری سری با «شیمون پرز» داشته است.

وی در دیدار با رئیس رژیم‌صهیونیستی موافقت خود را برای ازسرگیری مذاکرات سازش با اسرائیل اعلام کرده است.

هفته گذشته «جان کری» وزیر خارجه آمریکا بعد از چند دیدار با مقامات رژیم‌صهیونیستی و تشکیلات خودگردان از آغاز مذاکرات اولیه سازش در هفته جاری در واشنگتن خبر داد. وی گفت مبنای این مذاکرات مشخص شده است.

آنطور که ساندی‌تایمز گزارش داده، دیدار محرمانه عباس و پرز در اردن صورت گرفته و طی آن توافق شده است که تمام اسرائیلی‌های ساکن شهرک‌های صهیونیستی منطقه «یهودیه و سامریه» در این منطقه حضور داشته باشند، اما تحت نظارت مقامات فلسطینی.

پیش از این گزارش شده بود که مبنای مذاکرات سازش مرزهای سال 1967 است، اما به نظر می‌رسد حتی این مرزها نیز به عنوان مبنا در این مذاکرات در نظر گرفته نشود. مذاکرات سازش با اسرائیل در سال 2010 از سوی «محمود عباس» در اعتراض به ادامه شهرک‌سازی‌ها در کرانه باختری و قدس شرقی متوقف شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار