امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27733
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رمان بزرگسال  «زاغ مقلد» از سری کتاب‌های سه‌گانه «عطش مبارزه» نوشته  ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رمان بزرگسال  «زاغ مقلد» از سری کتاب‌های سه‌گانه «عطش مبارزه» نوشته  سوزان کالینز نویسنده آمریکایی و با ترجمه شبنم سعادت در انتشرات افراز تجدید چاپ شد.

زاغ مقلد ادامه‌ای بر دو کتاب عطش مبارزه و اشتغال است که در 352 صفحه منتشر شده است.

در بخشی از این کتاب آمده است: «در هنگام نخستین شورش علیه کاپیتول، کاپیتول نوعی پرنده را با دستکاری ژنتیکی می‌سازد تا سخنان شورشیان را برایشان جمع آوری کند، اما شورشیان با فهمیدن این موضوع برای گمراه کردن کاپیتول از این پرنده ها استفاده می‌کنند، افراد کاپیتول نیز که بسیار خشمگین‌اند پرنده‌ها در طبیعت رها می‌کنند تا منقرض شوند. اما این پرندگان با جفت گیری با مرغ‌های مقلد آمریکای شمالی، زاغ های مقلد را به وجود می‌آورند.»

این کتاب که برگزیده جایزه‌ی کتاب رِد هاوس است  تایمز آن را «شگفت‌انگیز» می‌خواند و ساندی‌تلگراف آن را «ترسناک، هیجان‌انگیز و به‌طرز غافل‌گیرکننده‌ای تفکر‌برانگیز» می‌داند.

لس‌آنجلس‌تایمز هم آن را «مسحور‌کننده، تخیلی و خزنده»معرفی می‌کند. نیویورک‌تایمز از آن به‌عنوان «داستانی درخشان و زیرکانه با پردازشی عالی و بی‌نقص» یاد می‌کند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها