امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27741
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کیانوش غریب پور؛ دبیر ششمین دوسالانه تصویرگری با اعلام این خبر گفت: دبیرخانه دوسالانه بنا به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کیانوش غریب پور؛ دبیر ششمین دوسالانه تصویرگری با اعلام این خبر گفت: دبیرخانه دوسالانه بنا به درخواست تعداد قابل توجهی از تصویرگران که کتاب هایشان در مرحله انتشار متوقف مانده، تصمیم گرفت که امکان حضور این تصویرگران در دوسالانه فراهم شود.

غریب پور در ادامه گفت: این گروه از تصویرگران در صورتی که کتاب هایشان صفحه آرایی شده، از کتابخانه ملی ایران فیپا گرفته و دارای شابک معتبر بوده و فقط منتظر مرحله چاپ و نشر باشد، می توانند در ششمین دوسالانه تصویرگری شرکت کنند. البته برای این گروه، هر تصویرگر مجاز است فقط یک عنوان از چنین کتاب هایی را در دوسالانه شرکت دهد.

ششمین دوسالانه تصویرگری در سه بخش تصویرگری کتاب های منتشر شده 10 سال اخیر در دو گروه مخاطب خردسال – کودک و مخاطب نوجوان، بخش موضوعی جهان نورها و سایه ها در سه گروه مخاطب خردسال – کودک، نوجوان و جوان و بخش استعداد جوان برای تصویرگرانی که به ادبیات داستانی علاقه دارند اما کتاب منتشر نکرده اند برگزار می شود. بخش غیر رقابتی دوسالانه نیز با عنوان دنیای جدید تصویرگری برگزار می شود.

تصویرگران برای شرکت در ششمین دوسالانه تصویرگری می توانند تا 14 شهریورماه در سایت دوسالانه به نشانی www.2salane.ir ثبت نام کنند و آثار خود را ارسال کنند.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها