امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۶:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27755
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 74
فاطمه آلیا عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تکاپوی ...

فاطمه آلیا عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تکاپوی اصلاح‌طلبان برای حضور در کابینه دولت تدبیر و امید، اظهار داشت: طیف تندروی اصلاح‌طلب که پس از فتنه 88 حیات سیاسی خود را تمام‌ شده می‌دید، تلاش کرد در انتخابات یازدهم یکبار دیگر مطرح شود و شرایط نیز طوری رقم خورد که آنها احساس کردند رفتار سیاسی غلط‌شان فراموش شده است.
 
آلیا با اشاره به پیروزی حسن روحانی در انتخابات ادامه داد: جریان تندروی اصلاح‌طلب در صدد است موفقیت روحانی را به پای خاتمی بنویسد و از این رو خود را طلب‌کار سهم‌خواه می‌داند و این در حالی است که روحانی بارها گفته است من فراجناحی هستم.
 
وی به رسالت وکلای ملت در رای اعتماد به دولت یازدهم اشاره کرد و یادآور شد: البته تا کابینه پیشنهادی معرفی نشود، نمی‌توان این گمانه‌زنی‌ها را جدی گرفت؛ زمانی که روحانی کابینه پیشنهادی خود را معرفی کند، مجلس در راستای سوگند خود هیچ چیزی را جز اصول انقلاب و تعهدی که به مردم دارد در نظر نمی‌گیرد و از این رو قطعا به کسانی که در بازی سیاسی به دنبال سهم و غنیمت از دولت تدبیر و امید باشند، رای اعتماد نمی‌دهد.
 
نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه کسانی که در فتنه مشارکت داشتند، جایگاهی در کابینه ندارند، به تلاش روحانی برای تشکیل یک دولت اعتدالی اشاره کرد و افزود: مفهوم اعتدال رفتار مقام معظم رهبری و خط ولایت فقیه است و از این رو انتظار داریم آقای روحانی در عمل اعتدال خود را نشان دهد.
 
وی با بیان اینکه دولت اعتدالی یعنی دولتی که از فتنه‌گران در کابینه خود استفاده نکند، تصریح کرد: اصلاح‌طلبان سعی دارند با رفت و آمدها و گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای خودشان را مطرح کند ‌اما ما فعلاً به حرف آقای روحانی اعتماد می‌کنیم که این موضوعات گمانه‌زنی است.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها