امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 27756
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی طی تذکری در جلسه علنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی طی تذکری در جلسه علنی امروز (یکشنبه) گفت: تذکرم درباره تحلیلی است که در خصوص ارزیابی طرح دوفوریتی دارایی‌های خارجی در کازیوی نمایندگان قرار داده شده است که این طرح دوفوریتی را زیر سؤال برده است.

وی با بیان اینکه هیچ کس این تحلیل 4 برگی را امضا نکرده و در آن توهینی به طراحان طرح شده است، خاطرنشان کرد: چرا بدون امضا این 4 برگ را در کازیوی نمایندگان قرار دادند؟ اگر کسی این اقدام را انجام داده است، باید مرد بود و آن را امضا می‌کرد نه اینکه طراحان و مدافعان طرح را زیر سؤال ببرند.

قاضی‌پور همچنین گفت: سخنان بدی بر این تحلیل 4 برگی مانند عوام‌فریبی و سیاسیون بی‌خرد آمده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس در دومین تذکر خود گفت: آقای ابوترابی! از حضرتعالی به عنوان مدافع کارگران می‌خواهم که با توجه به حضور نمایندگان کارگران ساختمانی کل کشور در جلسه امروز مجلس نماینده‌ای از هیئت رئیسه بفرستید تا ضمن سخن گفتن با این کارگران مشکلات آنها را گوش دهد.

قاضی‌پور ادامه داد: ما قانونی تصویب کرده‌ایم که مربوط به کارگران ساختمانی بود اما قانون به درستی اجرا نشده و در راه اجرای آن سنگ‌اندازی می‌شود؛ متاسفانه کارگران ساختمانی دچار حادثه می‌شوند و پس از آن خانواده‌هایشان دچار مشکلاتی می‌شود که هیچ کمکی به آنها نمی‌شود.

ابوترابی‌فرد که ریاست جلسه را بر عهده داشت پس از پایان یافتن تذکرات قاضی‌پور گفت: واقعا مجلس نسبت به کارگران ساختمانی دغدغه جدی داشته و دارد و با وجود همین نگاه، مصوبه‌ای را در خصوص این کارگران داشتیم.

وی ادامه داد: انشاءالله نمایندگانی نزد کارگران ساختمانی حاضر در مجلس می‌رسند تا به دغدغه آنها گوش فرا دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها